Gaintagram

Şartlar

Lütfen gaintragram.com'dan hizmet satın almadan önce aşağıdaki koşulları dikkatlice okuyun. gaintragram.com'a kayıt olup, hizmetlerini kullanarak tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz. Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen gaintragram.com hizmetlerini kullanmayınız.
1. Genel
● Varsayılan minimum ödeme tutarı 10TL'dir.
● Ödeme esnasında oluşabilecek farkla ve kesintiler karşılanmamaktadır. Yatırılmak istenen tutar bakiye olarak yansıyacaktır.
● gaintragram.com servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.
● gaintragram.com herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez. Servislerde yazılı olan başlama süreleri belirttiğimiz en yakın tahminlerdir.
● 1 hesap için aynı anda sadece 1 sipariş girilebilir, 2 sipariş birden girildiğinde eksik gönderimler olabilir, sorumlusu gaintragram.com değildir.
● gaintragram.com Instagram ile ilgili yapılan herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın askıya alınması, kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez.
● Her servise verilen limit, hesap başına verilen limittir. Max 1.000 limitli bir servisten yararlanan hesap 2.000 adetli bir işlem sağlayamaz.
● Ürünlerin karşılarında belirtilen ücretler birim(1) fiyat ücretidir.
● Sipariş girdiğiniz taktirde ürünün altındaki bilgilendirme varsa bilgilendirmeyi okumuş ve kabul etmiş olduğunuz anlamına gelir. Bu durum ile ilgili iade hakları saklıdır.
● gaintragram.com'dan aldığınız tüm hizmetler adınıza faturalandırılır.
● Fiyatlarımıza KDV Dahil değildir.
● Sisteme eklenen hesaplarda, sistemde kalındığı sürece şifre değişikliği yapılmaması gerekmektedir. Şifre değişikliği yapıldığı takdirde tekrar onaya gönderilmesi gerekmektedir.

2. Hizmet
● gaintragram.com Instagram'da organik büyüme ve istikrarlı yükselişler için kullanılacaktır.
● gaintragram.com yeni takipçiler ve etkileşim garantisi vermez, sadece ödeme yapılarak siparişi verilen miktarı garanti eder.
● Sürekli olarak Instagram limitleri test edilmektedir. Müşteriler için en uygun limitlerde işlem yapılmaya çalışılarak engellenme/kapanma vb. durumlar minimize edilmeye çalışılır.
● Sisteme eklenen hesapların tarafımız kaynaklı olmayan ancak tarafımıza maal edilmeye çalışılabilecek işlemler için mesuliyet kabul etmez.
Çalıntı/Kayıp vb. oluşabilecek olumsuzluklarla ilgili olarak hesabınızda kayıtlı maili/cep telefonu numarasını ve ilk kayıt olduğunuz mailin kayıtlı olduğuna emin olun.
Sisteme hesap ekleyen kullanıcılar bunu kabul etmiş sayılır.

İade politikası
● Yapılan ödemelerde geri iade mümkün değildir, gaintragram.com hizmetlerinde kullanılmalıdır.
● Instagram'ın ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, Instagram kaynaklı oluşan aksamalarda limitler düzelene kadar işlemler bekletilebilecektir. Sipariş veren kullanıcılar bunu kabul etmiş sayılır.
● Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.
● gaintragram.com yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi uzaklaştırma hakkını saklı tutar.
● Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faaliyette üye hesabı istisnasız kapatılacaktır.

Gizlilik politikası
● Bu politika kişisel bilgilerinizin nasıl kullanacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için her türlü önlem alınmaktadır.
● Sisteme girilen tüm bilgiler şifreli,güvenli sunucularda barındırılır ve özel bilgiler kısa süre içerisinde veritabanından silinir.
● Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz.
● Firma tarafından üyelik/sipariş/kampanyalar/sistem ile alakalı oluşabilecek her türlü durum için bilgi smsi gelebilmektedir